Информация
Поиск

Свято Покрови на острові Хортиця

Код тура: Тур-7
ТОП ПРОДАЖ

Краткое описание


Екскурсія Полтава-ЗапоріжжяФестиваль "Покрова на Хортиці" - це втілення національної культури і духовності, символ українського козацтва, уособлення боротьби за незалежність і свободу України. В цей день до Запоріжжя при... Читать далее...

Доступные опции


530Грн.

  • Доступность: Есть


Екскурсія Полтава-Запоріжжя

Фестиваль "Покрова на Хортиці" - це втілення національної культури і духовності, символ українського козацтва, уособлення боротьби за незалежність і свободу України. В цей день до Запоріжжя приїжджають гості з усієї країни, щоб вшанувати традиції української історії. Вже багато років поспіль на святкування з'їжджаються творчі колективи з усіх областей країни. Вхід на територію заповідника "Запорізька Січ" безкоштовний. Гостей свята чекає різноманітна програма. На території Запорізької Січі відбудеться молебень в Січовій церкві, концертна програма, інтерактивні програми для дітей і дорослих. Бажаючі можуть подивитися виступ театру «Січових козаків». Весь день для гостей працює ярмарок з сувенірами, стравами української кухні та напоями на будь-який смак.

Поїздка на острів Хортиця з Полтави

 Програма туру:

  • 4:00 - 5:00 – збір групи по зупинках міста, виїзд з Полтави до історико-культурного комплексу "Запорозька Січ", розташованого на о. Хортиця.
  • 10:00 - прибуття до Запоріжжя.
  • 10:00 - 11:00 – Екскурсія по Національному заповіднику "Хортиця". Ми перемістимося на кілька століть назад у минуле і зануримося в цікаве і захоплююче життя відважних і сміливих запорозьких козаків. Тут здійснена реконструкція старовинної козацької фортеці. Козацькі курені, будинок кошового отамана, січова школа та дерев'яна церква відтворені за подобою козацьких січей. Ми побачимо місце, де в 2007 році знімали фільм за повістю М. В. Гоголя «Тарас Бульба».
  • 11:00 - 13:00 – екскурсія по о. Хортиця з екскурсоводом.
  • 13:00 - 14:00 – Виступ Січових козаків в історико-культурному комплексі "Запорозька Січ". Хортиця – це серце української культури, де народжувалася багата історія наших славетних пращурів. І де, як не на Хортиці, згадати про одну з найяскравіших, важливих і пам'ятних сторінок української історії – запорозьке козацтво? Ми запрошуємо вас здійснити подорож у світ унікальної, самобутньої культури козаків, і стати свідками справжніх козацьких баталій під відкритим небом, серед мальовничої природи заповідної Хортиці.
  • 14:00 - 17:00 – вільний час, за бажанням – участь у конкурсах, майстер-класах (безкоштовно) тощо.
  • 17:00 – виїзд до м. Полтави. Орієнтовний час прибуття - 22:00.

В програмі туру можливі зміни, в зв’язку зі святковими днями, без зміни вартості поїздки.

Ціна екскурсії до Запоріжжя (острів Хортиця) на Покрову із Полтави: 530 грн - дорослий, 480 грн - дитячий (до 12 років). У вартість включено: проїзд, обслуговування екскурсовода і керівника группи, страхування.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Рекомендуемые туры

Теги: Запорізька Січ, Національний заповідник Хортиця, екскурсії до Запоріжжя, Покрова, Запорожье, Хортица