Тур за кордон з Полтави

Виробник: Фортуна-тур
Модель: Тур-85

Скорочений опис


"На зустріч до Афродіти": тур до Греції з Полтави Тривалість туру: дата уточнюється. Вартість туру: від 16000 грн.ДЕНЬ 1Виїзд потягом з Полтави до Львова. Перетин кордонів. Нічний переїзд до Греції.ДЕНЬ 2Прибуття до Грец... Читати далі...

16 000Грн.

  • Наявність: На складі


"На зустріч до Афродіти": тур до Греції з Полтави

 Тривалість туру: дата уточнюється. Вартість туру: від 16000 грн.

ДЕНЬ 1

Виїзд потягом з Полтави до Львова. Перетин кордонів. Нічний переїзд до Греції.

ДЕНЬ 2

Прибуття до Греції. Заселення в готель. Вільний час для відпочинку на морі. Паралія Пантелеймонос – курорт на березі Егейського моря, розташований біля підніжжя гори Олімп. Широка піщана берегова лінія є однією з найчистіших у світі.

Ніч у  готелі.

ДЕНЬ 3

Сніданок. Вільний час для відпочинку на морі або екскурсія на Метеори “Парячі монастирі” (40 EUR). Нас чекає екскурсія до одного з найбільших монастирських комплексів у Греції, розташованого на скелях.

Ніч у готелі.

ДЕНЬ 4

Сніданок. Вільний час для відпочинку на морі або:

  • екскурсія на Олімп “В гості до богів” (35 EUR). Підйом на гору Олімп здійснюється у комфортабельному автобусі з кондиціонером;
  • круїз вздовж берегів Святої Гори Афон (65 EUR).

Ніч у готелі.

ДЕНЬ 5

Сніданок. Вільний час для відпочинку на морі або круїз на острів Скіатос “Смарагдовий острів” (65 EUR). Сьогодні ми побачимо смарагдовий діамант Північних Спорадських островів з найкрасивішими пляжами та мальовничою архітектурою.

Ніч у готелі.

ДЕНЬ 6

Сніданок. Вільний час для відпочинку на морі або екскурсія Афінами та Акрополем «Верхнє місто» (75 EUR, а вхідний квиток - 20 EUR). Ми побачимо такі легендарні місця, як Храм Зевса Олімпійського, будівлю Парламенту та інші чудові архітектурні ансамблі.

Ніч у готелі.

ДЕНЬ 7

Сніданок. Вільний час для відпочинку на морі або:

  • оглядова екскурсія Салоніками – “Македонське царство” (30 EUR), під час якої ми побачимо Білу Вежу – символ міста, Храм Святого Димитрія Солунського, а також дізнаємося перекази про чудеса, що відбулися в цій церкві;
  • запрошуємо відвідати "Чашу Зевса" (25 EUR) - одне з улюблених місць Громовержця та природна купальня, де Зевс, згідно з легендою, любив купатися з самою Афродитою - богинею кохання та краси. Хто занурився в неї хоч раз, набуде вічну любов і щастя;
  • запрошуємо на Грецький вечір (35 EUR) - знайомство  з традиційними танцями та відпочинком місцевих жителів. Дегустація місцевих страв (вони, переважно, на основі м'яса, сиру та овочів), вино та можливість навчитися танцювати сіртакі під акомпанемент грецьких народних інструментів. 

Ніч у готелі.

ДЕНЬ 8

Сніданок. Вільний час для відпочинку на морі або:

  • екскурсія на водоспади Едеси та до термальних джерел Позар “Чарівні джерела” (40 EUR). Ми проїдемо через багаті сільськогосподарські регіони та міста Центральної Македонії, і приїдемо до прекрасного міста Едеса - столиці вишень. 
  • екскурсія на Діон і Вергіну «Старовинні міста» (35 EUR). Діон – стародавнє македонське місто, де знаходився жертовний вівтар Зевса. В археологічному парку можна побачити святилища Деметри та Ізіди, античний Одеон, римські лазні, житлову частину стародавнього міста та «палац Діоніса».

Ніч у готелі.

ДЕНЬ 9

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Салоніки. Виїзд до України.

ДЕНЬ 10

Прибуття до Львова, а звідти потягом до Полтави.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Теги: Відпочинок в Греції, тури на море в Грецію з Полтави