Відгуки про магазин
5.0
Кількість відгуків 2
Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь щоб залишити відгук
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Недорогі тури з Полтави в будь-яку точку України і світу

Вас вітає Туристичне агентство м. Полтави «Фортуна-тур»

Наша назва виправдає Ваші очікування!

Турагентство Полтава

«Фортуна-тур» - це ввічливе і доброзичливе обслуговування від провідної турфірми Полтави:

  • оптимально швидка, грамотна і безкоштовна консультація з будь-якого туру з Полтави;
  • миттєве реагування на питання клієнтів щодо організаційних моментів, куди поїхати на відпочинок, покупки путівки в Полтаві та ін .;
  • актуальні тури дня;
  • недорогий пляжний відпочинок за кордоном, популярні курорти України;
  • екскурсійні тури, кращий відпочинок під егідою надійних вітчизняних і зарубіжних операторів.

Автобусні тури з Полтави - це пізнавальний і активний вид відпочинку, але організація таких турів справа вкрай непроста. Тому до планування і реалізації відпочинку в Україні та за кордоном, особливо якщо це гарячі автобусні тури по Європі, необхідно підійти з усією серйозністю. Кому прийде в голову самостійно лікувати зуби або захищати власні інтереси в суді?

Організацією екскурсії по Україні теж повинен займатися фахівець! Навіщо годинами нишпорити просторами інтернету, читаючи часто незрозумілі відгуки, куди поїхати на відпочинок, заглиблюватися в незрозумілі терміни, втрачаючи дорогоцінний час? Довірте планування своєї відпустки професіоналам!

Екскурсійні тури 2022 від кращого туристичного агентства Полтави - це унікальна возможнсть відпочити на морі - відвідати перлини азовського і чорноморського узбережжя, купити тури в Карпати, путівки в Закарпатті, вільно їздити по Європі! З агентством «Фортуна-тур» недорогий пляжний відпочинок, або відвідування гірськолижної бази в 2022 році будуть доступні туристам з будь-яким бюджетом.

Низькі ціни + комфортний відпочинок:

  • екскурсійні тури по Україні з Полтави;
  • тури вихідного дня по західній Україні - Карпати, Закарпаття (актуальні ціни 2022), відпочинок у Львові - вихідні вашої мрії;
  • путівки на море - санаторії і пансіонати азовських курортів України, курортів Чорного моря з відправленням з Полтави: відпочинок на базах Кирилівки (ціни 2022), Скадовська, Лазурного, Залізного Порту, Бердянська, популярні бази відпочинку Одеси, Затоки, Генічеська (Арабатська стрілка) і інших туристичних куточків;
  • автобусні тури по Європі, відпочинок на курортах Туреччини, Єгипту, Греції, Кіпру, Болгарії, Таїланду, ОАЕ і т.д.

Своїм шановним клієнтам ми пропонуємо найкращі автобусні тури на море, вигідні путівки з Полтави, дешевий відпочинок за кордоном, цікаві екскурсії по Україні!

Екскурсійні тури з Полтави

Туристичне агентство "Фортуна-тур" надає професійну допомогу в організації відпочинку в Україні, подорожей на недорогий пляжний відпочинок за кордоном 2022, інформує про особливості країн і курортів, допомагає підібрати готелі, які підходять саме Вам по розташуванню, набору послуг і вартості.

Недорогі пропозиції турагентства Полтави

Пляжний відпочинок в Україні

Літній відпочинок (азовські курорти України, курорти Чорного моря) з проїздом на комфортабельних туристичних автобусах з ТВ і кондиціонером.

Недорогий пляжний відпочинок за кордоном

Кращий відпочинок на морі всіх курортів світу, розрахований на будь-який смак і бюджет, гарячі тури.

Зарубіжні екскурсійні тури

Відпочинок за кордоном, дешеві автобусні тури по Європі з Полтави: Франція, Італія, Угорщина, Чехія, Німеччина, Польща, Іспанія, Австрія, Грузія, Нідерланди, країни Скандинавії та ін.

Автобусні тури по Україні з Полтави

Захоплюючі екскурсійні тури по Західній Україні, одноденні екскурсії в будь-яку точку України, групові тури для дорослих та дітей відповідно до Ваших вимог та фінансових можливостей.

Для відмінного недорогого відпочинку в Україні та за кордоном, покупки автобусного туру з Полтави або подорожі по Європі Вам знадобиться тільки гарний настрій - про інше подбає турагентство м. Полтави «Фортуна-тур»! Переконайтеся в цьому самі: приходьте до нас і «Фортуна» Вам посміхнеться!

Інтер'єр і екстер'єр офісу, фото наших клієнтів з відпочинку, групові фото туристів з екскурсійних турів

Храм Святых Ольги и Елизаветы, Львов
Экопарк Фельдмана
Интерьер офиса 1
Египет в миниатюре (Шарм-эль-Шейх)
Турция, Акрополь
Таиланд
Интерьер офиса 2
Экстерьер (как нас найти)
Они покорили Говерлу
Интерьер офиса 3
Замок Шенборнов (Берегвар)
Панорама Карпат
Карпатские чаны
Львов, Новый Год 2020
Новый Год 2020, Накануне, Карпаты
Заснеженные Карпаты
Собор Св. Юра, Львов
Экскурсия по Хотинской крепости
В гостях у Св. Николая
Корпоративный тур от ТА "Фортуна-тур"