Скорочений опис
Супер відпустка в Карпатах: тур з Полтави Запрошуємо в драйвову, позитивну, неймовірну супервідпустку в Карпатах. На Вас чекають п’ять днів чудового відпочинку на свіжому повітрі серед дивовижних пейзажів Карпатських гір... Читати далі...
Доступні опції
- Наявність: На складі
Супер відпустка в Карпатах: тур з Полтави
Запрошуємо в драйвову, позитивну, неймовірну супервідпустку в Карпатах. На Вас чекають п’ять днів чудового відпочинку на свіжому повітрі серед дивовижних пейзажів Карпатських гір та екскурсії унікальними місцями Гуцульщини. Тож, збирайте валізу та гайда разом з нами!
Груповий тур виїздом з Полтави (потяг + автобус). Приєднуйтесь до нас бажаючі з Кременчука, Хорола, Глобиного, Миргорода, Лубен, Гребінки, Борисполя, Києва.
ПРОЖИВАННЯ НА КУРОРТІ УКРАЇНИ №1 – В БУКОВЕЛІ. Сучасний готель зі СПА-центром та басейном.
Дати турів:
24-30 червня
08-14 липня
22-28 липня
05-11 серпня
21-27 серпня.
ПРОГРАМА ТУРУ
0 день
Збір групи на Південному вокзалі м. Полтави. Київський вокзал та решта оголошених станцій – посадка та приєднання до групи самостійно. Нічний переїзд потягом.
1 день
Ранкове прибуття до Львова. Пересаджуємось в автобус. Дорогою до Буковелю заїдемо в Яремче. За бажанням відвідання:
- Gedzʹo Park Lehend. Це фантастичне поселення легендарних створінь. Саме в цьому парку Ви зможете відчути, що потрапили до легенд, які межують з чарівним світом ельфів, гномів, магів та інших казкових персонажів. Тут буде цікаво і дітям, і дорослим.
- Сувенірний ринок та водоспад Пробій, що є одним із найповноводніших у Карпатах. Над водоспадом побудований пішохідний міст, з якого можна спостерігати за каскадом водограю та робити чудові фото.
Переїзд в Микуличин - найдовше селище в серці Карпат.
Джипінг на полонину Залім. Захоплююча подорож сучасними позашляховиками крутезними гірськими маршрутами поміж скель. Ви побачите: полонину Залім в оточенні величного смерекового лісу та Горганських вершин, водоспад Женецький Гук, карпатську гойдалку з панорамним видом, лавку велетня та найдревнішу ялину "Валах".
Переїзд до Буковелю та заселення в готель, оточений горами. З вікон відкривається прекрасний краєвид. Готель являє собою два сучасних корпуси та пропонує гостям затишні номери, справжню карпатську гостинність та по-домашньому теплу атмосферу.
Переваги готелю:
- піша досяжність до центру курорта з усіма локаціями;
- на території є декілька альтанок та мангальна зона;
- SPA-центр з критим басейном, зоною, обладнаною шезлонгами, джакузі, фінською сауною та хамамом;
- користування басейном та СПА-центром для гостей готелю безкоштовне (кожному відвідувачу надаються рушники);
- недорогий ресторан зі смачною гуцульською кухнею.
Вільний час для самостійного відпочинку. Ви ж не забули, що ми в БУКОВЕЛІ? Це справжній живий організм, в якому вирує власне життя. До Ваших послуг: колесо огляду, скансен-парк «Гуцул-ленд», підйомник на гору, родельбан, озеро молодості та багато іншого. Насолоджуйтесь!
Ночівля в готелі.
2 день
Сніданок в ресторані готелю (шведська лінія).
Сьогодні їдемо в мальовниче село Кваси, відоме своїми «квасними мінеральними водами» та карпатським колоритом (трансфер входить у вартість).
Активна та позитивна екскурсія «Гуцульськими стежками Карпат». Відвідаємо водоспад Труфанець, мінеральні джерела, крафтову пивоварню «Ціпа», кондитерську «Джелато Гуцулато», пекарню "Гуцульська Перепічка", еко-ферму та сироварню «Розенталь» (з дегустацією), арт-мурал «космічні Кваси».
Обід в ресторації "Бокораш". Скуштуємо фермерський банош на сметані та продегустуємо теруарні гуцульські сидри дикого бродіння (за бажанням).
Повернення в Буковель. Вільний час. Ночівля.
3 день
Сніданок в ресторані готелю (шведська лінія).
Сьогодні програма дня на вибір:
- вільний день, самостійний відпочинок та розваги в Буковелі, релакс у СПА-центрі.
- виїзд до «столиці» Гуцульщини – Верховини (трансфер не входить у вартість туру).
По дорозі зупинка на Кривопільскому перевалі, фото на фоні смарагдових полонин. Оглянемо унікальний віадуковий міст у Ворохті.
Запрошуємо Вас відчути драйв на крутезній пригоді - рафтингу по річці Чорний Черемош! Не треба боятись, рафтинг досить безпечний і підходить для будь-якого віку, особливі навички тут не потрібні, до того ж ми в надійних руках інструктора. Тож, гайда підкорювати пороги гірської річки!
Організований обід (за бажанням).
Екскурсія Верховиною з відвіданням: «оглядової вежі» на Шейковій горі, музею "Штопору" (дегустація вин та наливок), музею ГалЄрії - знайомство з традиціями та культурою Гуцульщини (переодягання, чаювання, димотерапія і чарівні розповіді про мольфарів).
Повернення в Буковель. Вільний час. Ночівля.
4 день
Сніданок в ресторані готелю (шведська лінія).
Сьогодні також програма дня на вибір:
- вільний день, самостійний відпочинок та розваги в Буковелі, релакс у СПА-центрі.
- виїзд до рекреаційної зони Заросляк (трансфер входить у вартість).
Наша смілива і відважна команда йде підкоряти вершину гори Говерла. Але не варто сильно перейматися. Підйом на вершину вважається доступним будь-якому туристу. З вершини гори відкриваються такі краєвиди, про які той, хто не підніметься з нами, може тільки мріяти. А головне - це відчуття переможця-підкорювача Говерли. Ну, а якщо у Вас все ж не вистачить духу та ентузіазму для підйому, можете погуляти біля підніжжя Говерли. Навколо чудова природа, протікає річка Прут і є сувенірний ринок, де можна придбати все: від недорогого магнітика з написом «Я підкорив Говерлу» до медовухи й навіть палиць для полегшення підйому в гори. Або посидьте в колоритній садибі, випийте наливки та смачно поїжте.
Повернення в Буковель. Вільний час. Ночівля.
5 день
Сніданок в ресторані готелю (шведська лінія). Наостанок відвідання СПА-центру. Виселення з номерів. Вільний час в Буковелі. О 14.00 виїзд автобусом до Львова. Нічний переїзд потягом додому.
Вартість туру в Карпати з Полтави
7800 грн. - дорослі. Дітям до 13 років знижка 200 грн.
ЦІНА НЕЗМІННА НА ВСІ ДАТИ ТУРІВ!
У вартість включено:
- проїзд потягом Полтава - Львів - Полтава;
- трансфер комфортабельним автобусом по маршруту (за винятком вказаного платного);
- проживання в готелі зі зручностями в номерах (4 доби);
- харчування в готелях: 4 сніданки (шведська лінія);
- користування СПА-центром готелю;
- екскурсійне обслуговування по маршруту;
- супровід керівником групи;
- організаційні витрати;
- страхування.
Додатково сплачується (за бажанням):
- трансфер до Верховини (200 грн. з особи);
- вхідні квитки на екскурсійні та платні об’єкти;
- рафтинг (700 грн. з особи);
- підйом на Говерлу з інструктором (350 грн. з особи);
- додаткове харчування та інші особисті витрати.
Теги: Тур в Карпати з Полтави, відпочинок в Буковелі, екскурсії в Яремче, Кваси